Eksport

- Gdzie?
- Na dalekie i bliskie rynki zagraniczne.

    Poznaj Akwawit S.A. – firmę, która każdego dnia wykorzystuje tradycję i nowoczesne technologie produkcji, a jej wyroby alkoholowe od dziesiątków lat odnoszą znaczące sukcesy na wymagających i wysoce konkurencyjnych rynkach świata.

     Alkohole produkowane we Wrocławiu są popularne w ponad 40 krajach na rynkach: Unii Europejskiej, Ameryki Północnej, Azji Mniejszej oraz Azji Dalekowschodniej. Główne kierunki eksportu to: Stany Zjednoczone, Chiny, Japonia, Niemcy oraz Wielka Brytania.

     Różnorodne alkohole firmy Akwawit S.A. dostępne są nie tylko w punktach sprzedaży sklepowej, czy sieciach handlowych, lecz również restauracjach i barach, a nawet na statkach wycieczkowych. Jeśli masz innowacyjne pomysły na wykorzystanie produktów z portfolio firmy Akwawit S.A. w tej części świata, w której właśnie Ty widzisz potencjał, skontaktuj się z Działem Eksportu (dane kontaktowe w odpowiedniej zakładce). Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i chętnie nawiążemy współpracę.

     Nasz Dział Eksportu jest w stanie zapewnić Klientom efektywne działania związane z logistyką i dostawą produktów do każdego miejsca na świecie.

     Wrocław, w którym znajduje się zakład, posiada doskonałą komunikację drogową dzięki autostradzie A4 oraz drodze szybkiego ruchu S8 przechodzącej dalej w autostradę A1. Prowadzą one odpowiednio w kierunkach wschód i zachód oraz do Morza Bałtyckiego i głównego miasta portowego kraju, Gdańska. Jako stolica województwa Wrocław posiada też niedawno zrestrukturyzowane, dogodne połączenia, zarówno kolejowe, jak i lotnicze.

     Opieramy swoją działalność na zaangażowaniu w obsługę Klienta i wieloletnim doświadczeniu kadry zarządzającej i produkcyjnej. Skontaktuj się z nami, wspólnie opracujmy strategię obecności na Twoim rynku.

     Renoma polskiej wódki sprawia, że rodzime marki mocnych alkoholi są cenione na rynkach zagranicznych już od lat. Uważa się je za najlepsze na świecie, nie tylko ze względów historycznych. Polska to rzeczywiście jeden z pierwszych krajów, w których wódka powstała. Wielowiekowe doświadczenie sprawia, że alkohole są naprawdę najwyższej jakości, m.in. dzięki wysokiej jakości spirytusowi z polskich zbóż. Ale polska branża spirytusowa zawdzięcza swój sukces przede wszystkim kontynuowaniu tej bogatej tradycji. Oddani swojej pracy technolodzy żywienia, za sprawą wiedzy i umiejętności, a także wrodzonego wyczucia smaku, komponują niezmiennie lubiane na całym świecie trunki. Może się o tym przekonać każdy, kto ich spróbuje.

     Polskie produkty wciąż tylko zyskują na popularności. O czym świadczy również Twoja obecność na niniejszej stronie i czas jaki poświęcasz, by poznać lepiej polską markę i jej klasyki gatunku. Nasz kraj jako miejsce pochodzenia wyrobu, staje się coraz większym atutem. Dzieje się tak z uwagi na postrzeganie Polski jako państwa rolniczo ekologicznego. A obecny trend na to, co nieskażone i naturalne, nie słabnie.

     Najstarsza marka wódki Krakus półki premium rozpoznawana jest już od dawne. Produkowana nieprzerwanie do dziś, ma spójny z początkowym system identyfikacji wizualnej od 1962 r. Polonia na całym świecie jest niewątpliwie ich najlepszym ambasadorem. Dołącz do grona prestiżowych dystrybutorów alkoholi firmy Akwawit S.A. i wykorzystaj nasze dziedzictwo i sentyment wielu pokoleń do znanej i lubianej marki.

     Wspólnie z Akwawit S.A. rozwijaj swoją działalność w oparciu o zrównoważony rozwój i wielopokoleniową tradycję.

- Co?
- Alkohole z Polski, dokładniej z Wrocławia.